Web sitemizi kullanarak, çerezlerin kullanılmasını kabul edersiniz, Çerezler daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olur.

Kekova Ekin Pansiyon Üçağıaz Köyü'nün batısında, deniz kenarında ve Liya Yolu Üzerindedir. Geniş , deniz manzaralı,set halinde yükselen botanik bir bahçeden Koy, Yarım Ada ve Adacıklara, Batık Şehir, Kekova Adası, Simena ve Teimiusa Lycia Antik Kentlerine bakmaktadır.

ODALAR
Deniz manzaralı, büyük, rahat ve havadar odaları botanik bahçesi ve denizle iç içedir. Deniz kenarındaki pansiyonumuz botanik bahçesine üç bölüm halinde konuşlanmıştır.

Odalarında sıcak soğuk klima, elbise dolabı, makyaj seti,duş ve tuvalet,sürekli sıcak soğuk su, koltuk, özel ve müstakil balkon bulunmaktadır.
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur.

TERAS
Hangi odamızda kalmak isterseniz isteyin kaldığınız odanın özel ve müstakil balkonu mevcuttur. Bir oda geldiyseniz özel,birkaç oda geldiyseniz birlikte kullanmaya elverişlidir.

Kekova Ekin pansiyonun teras,oda ve balkonlarında, tabiatın sunduğu üç ayrı güzellik seyrediyormuş ya da üç özelliği ( Göl , Irmak , Deniz ) yaşıyormuş hissine kapılırsınız. Ve adacıklar yarımadalar...

KEKOVA EKİN RESTAURANT

Sezonda denize nazır,güzel panorama sunan teras da konuşlanan 
Ekin restaurant da, günlük sıcak yemekler de sunulmaktadır.Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı açık büfe ve fiks menü olarak verilmektedir.İ

İNTERNET
Pansiyonumuzun ortak alanları internet kapsama alanIna girmektedir.

PANSİYON PERSONELİ
Pnsiyon personeli sizin her türlü gereksiniminize yardımcı olacaktır.Bölge,bot,kayak,plaj ,yüzme,yürüyüş ve araba turları vs. ye dair bilgi verilir.Sizin her türlü ihtiyacınızı imkanlar ölçüsünde karşılanır.

Bot gezisi yapmak isterseniz size değiþik yer ve fiyat alternatifler sunarız ve siz istediğinizi seçebilirsiniz. Birkaç saatlik veya birkaç günlük turlar yapabilirsiniz.